Cloud

Img

Stravování dětí je zajištěno ve vlastní školní kuchyni

Dokumenty školní jídelny

Stravování je zajištěno ve vlastní školní kuchyni

Snažíme se dětem dopřát pestrou, rozmanitou stravu bohatou na ovoce a zeleninu, různé druhy masa, mléčné výrobky. Potraviny nakupujeme od regionálních prodejců (Dopes Benešov, Steinhauser Tišnov, Tropico Olomučany). Dětem nabízíme jídla tradiční, ale i pokrmy, které doma maminky nevaří. Nabízíme pestrý výběr polévek se zavářkami, jako je bulgur, červená a žlutá čočka, kuskus. V žádném případě nepoužíváme žádná dochucovadla ani polotovary, i moučníky připravujeme podle vlastních receptur. Pokrmy nepřesolujeme. Od rána mají děti k dispozici nápoj tak, aby se mohly samy obsloužit. Nabízíme filtrovanou vodu, čaj, mléko a džusy firmy Tropico. Každý den je pro děti připraven výběr z různých druhů ovoce a zeleniny.

Ovoce

Zelenina